Obecność w Internecie w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa. Co za tym idzie, konieczne jest posiadanie strony internetowej, która będzie wyróżniać się na tle konkurencji. Dzięki niej możesz zapewnić potencjalnym klientom łatwy dostęp do usług i produktów, a także bezpośredni, i co najważniejsze, szybki kontakt. Zajmiemy się kompleksowym stworzeniem Twojej internetowej wizytówki w taki sposób, by była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim idealnie dopasowania zarówno do ekranów komputerów, jak i urządzeń mobilnych.

STRONY OPARTE O CMS

CMS, czyli systemy zarządzania treścią, pozwalają wprowadzać zmiany na stronie bez znajomości języków programowania. Jesteśmy zwolennikami Wordpress'a, ale dostosujemy się do Twoich potrzeb.

RESPONSIVE WEB DESIGN

Strony responsywne, najprościej mówiąc, dopasowują się do naszego ekranu. Odpowiednio zaprojektowana strona powinna być czytelna zarówno na komputerze, tablecie, jak i urządzeniach mobilnych.

UNIKALNE SZABLONY

Strona internetowa powinna być atrakcyjna dla użytkownika. Staramy się, aby każdy szablon strony był unikatowy i przykuwał uwagę potencjalnych klientów.

ZGODNE Z SEO

Przygotowane przez nas strony są przystosowane pod SEO. W przeciwieństwie do wielu agencji nie jest to pusty slogan. Pozycjonowanie to jedna z naszych głównych działek.

WSPARCIE I POPRAWKI

Nie zostawimy Cię ze stroną sam na sam. Masz nasze pełne wsparcie zarówno w czasie przygotowywania strony, jak i po jej uruchomieniu.

POMOC Z HOSTINGIEM

Nie masz hostingu? Albo nie wiesz, czy Twój jest odpowiedni? Pomożemy dopasować serwer do potrzeb strony, albo udostępnimy trochę miejsca u nas.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Wszystko zależy od poziomu skomplikowania strony. Małe strony z kilkoma podstronami bez skomplikowanych sekcji mogą kosztować od 500 zł w górę. Bardziej rozbudowane witryny z wieloma podstronami, unikalnym designem, zaawansowanymi skryptami to koszt kilku tysięcy złotych. Bez obaw, wszystkie koszty przedstawiamy na początku współpracy.

Czy strona internetowa będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Tak, kładziemy mocny nacisk na to, aby strona była dostosowana do wszystkich rozdzielczości na komputerach i urządzeniach mobilnych. Ruch mobilny rośnie z roku na rok. Niezwykle istotne jest zatem, aby strona była dostosowana do każdego ekranu.

Jaki mam wpływ na wygląd strony internetowej?

Stronę przygotujemy według Twoich wytycznych. Nie masz pomysłu? Przygotujemy dla Ciebie projekt i wspólnie ustalimy, jak ma wyglądać efekt końcowy. Jeśli jednak masz swoją wizję, wystarczy, że nam o niej opowiesz, a my przelejemy to na kod.

Ile trwa tworzenie strony?

Proste strony tworzymy od ręki, na skomplikowane trzeba poczekać. Tak zupełnie poważnie - dobrze wykonana strona z unikalnym projektem to minimum 2 tygodnie. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, to możemy wykonać prostszy projekt. Wtedy czas oczekiwania to 7 dni. Czy da się szybciej? Oczywiście, że tak. Stronę możemy postawić w 20 min, lecz jest duża szansa, że nie będzie ona pozbawiona błędów, a nie lubimy takich stron.

Czy strona będzie miała unikatowy wygląd?

Takie strony chcemy tworzyć. Naszym zdaniem klient płacący za stronę powinien otrzymać unikalny design. Wiele agencji tworzy strony na gotowych szablonach, co nie do końca jest naszą bajką. Jeśli jednak budżet jest mocno ograniczony, czasem trzeba nagiąć pewne reguły.