Sprzedaż w Internecie wzrasta z roku na rok, a zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że z miesiąca na miesiąc. Chętnych do zakupów online nie brakuje, dlatego doskonałym posunięciem jest całkowite bądź częściowe przeniesienie swojego biznesu do sieci. Zajmiemy się stworzeniem dedykowanego sklepu internetowego, który będzie dopasowany do Twojej branży. Jego posiadanie zapewni między innymi możliwość sprzedaży 24/7, umocnienie pozycji marki na rynku, a także znacznie większe możliwości pozyskania nowych klientów zarówno z Polski, jak i całego świata.

WYBRANY CMS

Wybór systemu, na którym oparty będzie nasz sklep to kluczowa decyzja. Pomożemy wybrać odpowiedni system CMS dla Twojego biznesu oraz wielkości asortymentu.

OPTYMALIZACJA

Kwestie SEO są dla nas kluczowe przy każdej realizacji, dlatego oprócz stworzenia sklepu oraz jego konfiguracji dostosujemy go pod przyszłe działania SEO.

DOSTOSOWANIE SZABLONU

Sklep internetowy powinien być nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również przyjazny użytkownikowi pod kątem UX.

INTEGRACJE

Połączymy Twój sklep z najpopularniejszymi systemami płatności oraz dostawcami. DotPay? PayPal? InPost? DPD? Nie ma problemu!

ANALITYKA

Skonfigurujemy systemy analityczne (Google Analytics) tak, aby każdy mógł samodzielnie monitorować przychody swojego sklepu z podziałem na poszczególne kanały.

POMOC Z HOSTINGIEM

Część systemów CMS pod sklepy internetowe nie wymaga osobnego serwera. Jeśli jednak wybierzesz inny, pomożemy go poprawnie skonfigurować.

Jaki jest koszt wykonania sklepu internetowego?

Koszt mocno zależy od wybranych rozwiązań, wielkości sklepu oraz zakresu działań. Najprostsze wersje zaczynają się od około 1000 zł. W zależności od integracji oraz np. tego czy klient sam doda sobie produkty, czy mamy wykonać to za niego, cena może mocno ulec zmianie.

Czy, żeby otworzyć sklep internetowy musze mieć sklep stacjonarny?

Nie, nie jest to warunek konieczny. Sprzedaż internetowa jest zupełnie odrębnym kanałem i możesz ją prowadzić niezależnie.

Czy będę w stanie obsługiwać sklep samodzielnie?

Systemy zarządzania treścią są przygotowane w taki sposób, aby można było intuicyjnie się po nich przemieszczać. Oczywiście przed uruchomieniem sklepu poinstruujemy, co i jak.

Co wlicza się w cenę usługi? Domena, serwer?

Jest to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko ustalamy na samym początku rozmów. Niektórzy klienci posiadają już swoje zasoby, więc ciężko podać jednoznaczną odpowiedź. Wyceniając podajemy szczegółowo, co ile kosztuje, więc zawsze można porównać z innymi usługodawcami.

Czy po stworzeniu sklepu internetowego mogę liczyć na wsparcie techniczne?

Tak, zapewniamy pełne wsparcie po realizacji projektu. Zmiany takie jak całkowita zmiana designu czy systemu są dodatkowo płatne, aczkolwiek drobna pomoc dostępna jest u nas zawsze z dobrego serca.